Ремонт телевізорів

Ремонт ноутбуків Київ

Майстер з ремонту телевізорів Київ вдома та в сервісному центрі UASVIT

Власний склад запчастин на всі бренди телевізорів. Відвідайте наш сервісний центр і Ви переконаєтесь у нашому професіоналізмі!

Доверие

Терміновий ремонт телевізора

- Засвіти на телевізорі

- Якщо не вмикається

- Замеіа ламп підсвідки телевізора

- Телевізор вимикається самостійно

- Вмикається но єкран телевізора не світиться

- Ремонт материнської плати

Ремонт телевізора на дому Київ

- Телевізор не вмикається, індикатор передньої панелі горить або не горить

- Телевізор не реагує на дистанційний пульт

- Ремонт БЖ телевізора

Ремонт телевізора SAMSUNG

- Телевізор мерцає

- Телевізор SAMSUNG темний єкран

- Половина єкрана телевізора темна

Швидкість

Гарантія

Все ОК!

Телемайстер

Наш сервісний центр UASVIT вже понад 10 років професійно займається ремонтом різних видів телевізорів у Києві. У нашому сервісному центрі працює кілька професійних та кваліфікованих фахівців, які виключно займаються ремонтом телевізорів. Майстри зможуть відремонтувати: РК телевізори, LED телевізори, LCD телевізори та плазмові телевізори крім кінескопних їх ми вже не ремонтуємо. Телемайстри з легкістю проводять діагностику, знаходять поломку, потім ми погоджуємо з клієнтом, після того, як клієнт дає згоду на виконання робіт, телевізор переходить у статус "У роботі" ремонт виконується до усунення несправності.

Ремонтуємо такі бренди телевізорів як: Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Kiwi, Toshiba, DEXP, Sharp, BBK, TCL, Hyundai, Xiaomi, Daewoo, Mystery, Starwind, Thomson, Supra, Bravia, JVC, Prestigio, Skyworth та ін. Консультація абсолютно безкоштовна! Дуже часто несправності в роботі телевізора ремонтуємо вдома, а за складних поломок можемо запропонувати забрати в сервісний центр із собою.

Майстер з ремонту телевізорів на дому відгуки

Ремонт телевізора вдома

Майстер з ремонту телевізорів на дому - це дуже швидкий та зручний спосіб повернути ваш телевізор до життя без зайвих витрат на доставку та транспортування. Вам більше не потрібно тягати важкий та громіздкий телевізор у ремонтну майстерню, тому що наш майстер по телевізорах приїде до вас додому у будь-який зручний час.

Сервіс центр або "Майстер з телевізорів Київ" пропонує послуги з ремонту телевізорів на дому в Києві та передмісті. Наш досвідчений майстер по телевізорах швидко та якісно усуне будь-яку несправність вашого телевізора, будь то проблеми з екраном, звуком, пультом чи інші технічні неполадки.

Виклик майстра по телевізорах додому дуже простий і швидкий: залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номером телефону. Наш майстер по телевізорам зв'яжеться з вами в найкоротший термін і приїде до вас додому у зручний для вас час.

Telegram

Viber

whatsApp

Сервисный центр №1